Pronájem pergoly

Letní krásné teplé počasí nás láká ven. Nechcete zůstat doma? Máme pro vás pár tipů kam vyrazit a dopřát si malou příjemnou změnu.

Například v Anglii velice populárním druhem trávení volného času v letních měsících je piknik, což můžete podniknout i vy! Není nic jednoduššího než si přichystat košík plný dobrot, jednorázové talířky a skleničky a váš výlet si můžete dokonce zpříjemnit grilováním! Máme na naší rozsáhlé zahradě postavené pro tyto účely nové stylové zastřešené pergoly a i vyhrazená místa na grilování.

Vaše posezení si můžete zpříjemnit poslechem vaší hudby, opalováním na travníku, kouřením vodní dýmky a hraním her: létací talíř, badminton, míč či petangové koule.

Děti se můžou těšit na setknání se zvířaty v našem zookoutku.

Dospělý si můžou objednat nápoje v našem baru.

A ke koupališti k jezeru Lhota máte pouhých 450 m – pěkná procházka lesem.

Zkrátka piknik je moderní způsob trávení volného času a pěkný zážitek!

V areálu hotelu máme postevené nové stylové dřevěné pergoly s vlastním místem na grilování: malou pergolu pro 15 – 20 osob, a velkou pergolu, která pojme 50 - 70 osob.

Malá zastřešená pergola:
stoly a lavice, lednička, osvětlení a možnost využití elektrického napájení ze zásuvek 230 V, vlastní stacionární gril s pracovní plochou a s kuchyňským dřezem.
Velká zastřešená pergola:

stoly a židle, pro větší počet lidí přidáme lavice, lednice, osvětlení a možnost využití elektrického napájení ze zásuvek 230 V, vlastní stacionární gril s pracovní plochou. Tato pergola má také velký venkovní krb a hosté ho rádi využívají pro vytváření příjemné atmosféry a posezení u ohně.

Ceny a podmínky.

Malá pergola:

Minimální cena pronájmu pergoly na den, max. do 00.00 hodin, je 3 000 Kč a je spočítaná na počet 15 osob. Za každou další osobu se cena zvyšuje na částku 200 Kč/osoba/den.
Za použití grilu se platí 500 Kč/bez ohledu na počet osob. V ceně grilu je dřevo na rozpálení, uhlí je nutné přinést si vlastní.
Za použití venkovního krbu se platí 600 Kč/ bez ohledu na počet osob. V ceně je dřevo.

Velká pergola:

Minimální cena pronájmu pergoly na den, max. do 00.00 hodin, je 3 000 Kč a je spočítaná na počet 15 osob. Za každou další osobu se cena zvyšuje na částku 200 Kč/osoba/den.
Za použití grilu se platí 500 Kč/ bez ohledu na počet osob. V ceně grilu je dřevo na rozpálení, uhlí je nutné přinést si vlastní.
Za použití venkovního krbu se platí 600 Kč/ bez ohledu na počet osob. V ceně je dřevo.

V ceně není zahrnuto: ubrusy, talíře, příbory, sklenice, inventář pro grilování, uhlí.
V ceně je zahrnuto: stoly, židle, lavice, lednice, dřez, osvětlení, elektické napájení 230 V, použití venkovní toalety, parkování, wifi, odpadkové koše a pytle, závěrečný úklid po ukončení akce.
Speciální nabídka na míru: v případě, že si přejete mít všechno potřebné pro vaší garden party a grilování od nás, rádi vám pomůžeme a vše vám půjčíme – ubrusy, talíře, příbory, sklenice, prkénka, nože, špízy, rošty apod. Cenovou nabídku vám vypracujeme na požádání.

V případě zájmu nás prosím neváhejte kontaktovat!

  Vemte si na vědomí, že v celém areálu hotelu je přísný zákaz vypouštět lampióny a provádět jakýkoliv minupulace s ohněm mimo vyhrazená místa ke grilování!!!