Zookoutek

  • Náš hotel se může pochlubit nejen velkou rozlehlou zahradou,
    kde si můžete odpočinout ve stínu vzrostlých stromů a i v přítomnosti
    roztomilých zvířat a to ocení nejen děti ale i dospělí.

  • A na koho se můžete těšit v našem zookoutku?

Shetland Pony

Máme dvě kobylky - jednu černou krásku noci jménem Katarína a impozantní strakatou Geraldu. Společnost jim dělá valášek jménem Rocky, který je z nich nejmenší, protože je to mini pony. Další jejich kamarád – majestátný zrzavý hřebec Perun z Aslanu.

Lama Alpaka

Máme tady k vidění pár lam alpak původem z Jižní Ameriky. Je to něžná bílá samice Saskie a mladý hnědý samec jménem Flury, kteří tvoří dohromady harmonický pár. Nejsou u nás moc dlouho, proto si zatím zvykají na návštěvníky. Chováme je především pro vaší radost a jsou velmi známé ve světe v produkci velmi kvalitní vlny (kvalitou se podobá prachovému peří).

Zakrslá Holandská koza

Mini kozičky sice nejsou v ČR moc neobvyklé, ale vždy si získají pozornost hostů, kvůli své hravé povaze a milému vzledu. Jedná se o nejmenší plemeno kozy na světě. Máme tu tři krásné kozičky a jednoho vůdce smečky Ivana. Nejstarší kozička barvy černé s bílými flíčky je Maruška, další - rezatá s bílými flíčky je Kuzelína a nejmladší je tu krásná černobílá kozička Marta. Velice často nám rodí krásná kůzlata, které míváme i na prodej.

Alexandr malý

Tito papoušci jsou výjmečný tím, že každý z nich může mít ve svém druhu úplně jinou barvu. Máme tady papoušky modré, zelené, žluté, bílé a různobarevné. Společnost jim dělají zakrslé slepičky – hedvábnička zdrobnělá a zakrslá rousná.

Kur domácí

I domácí drůbež pro obyvatelé velkoměst v dnešní době bývá zajímavá. Můžete ukázat několik druhů slepic vaším dětem. Dokážete sami rozlišit kde je Hempšírka, Leghornka, Araukana a Vlaška koroptví ?

ZOOKOUTEK

Díky přítomnosti naších zvířat si uvědomíte, že jste se z ruchu velkoměsta ocitli ve vesnici a naštěstí vás neprobudí hluk tramvaje za okny, ale kokrhání kohouta.